Pink Floyd at Pompeii – MCMLXXI
Pink Floyd at Pompeii – MCMLXXII, de baanbrekende film uit 1972 geregisseerd door Adrian Maben, is terug in de bioscoop. De film is digitaal geremastered in 4K van de originele 35mm-beelden en voorzien van verbeterde audio.
Opgenomen in de indrukwekkende ruïnes van het oude Romeinse amfitheater in Pompeii, toont de film Pink Floyd tijdens een intiem concert zonder publiek. De film, opgenomen in oktober 1971, bevat tijdloze klassiekers zoals “Echoes”, “A Saucerful of Secrets” en “One of These Days”. De adembenemende beelden van het amfitheater, zowel overdag als ’s nachts, versterken de magie van het optreden en zorgen voor een unieke en meeslepende ervaring. Daarnaast bevat de film zeldzame beelden die een kijk achter de schermen geven terwijl de band werkt aan “The Dark Side of the Moon” in de Abbey Road Studios.
Deze zorgvuldige restauratie levert verbluffende beeld- en geluidskwaliteit, met een nieuwe mix van Steven Wilson in 5.1. Deze upgrades verbeteren de diepte en helderheid van de film terwijl de authenticiteit en geest van de originele versie uit 1972 behouden blijven. Geïnspireerd door de warme gloed van de iconische Pompeii-setting, transformeert deze remaster de tijdloze film in een meesterwerk van beeld en geluid. Beleef Pink Floyd als nooit tevoren met deze geremasterde klassieker!
Tickets:
Kaarten zijn te bestellen voor:
€20,- inclusief een welkomstdrankje.
Tijdschema:
Deuren open: 13.30 uur.
Start film: 14.00 uur.
Verwachte eindtijd: 16:00 uur.
Let op:
Dit is een muziekspecial. Het inleveren van Forum Sittard vrijkaarten of filmcadeaubonnen is dan ook niet mogelijk.
Het Forum is een cashless locatie, het is alleen mogelijk om te pinnen. Onze bar heeft een ruim assortiment aan drankjes en snack.